about-me

Sami Orman Ürünleri Nakliye İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

30 yıldan beri sektörde hizmet veren firmamız üstün üretim kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedef alarak profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile bugün orman ürünleri sektöründe Karaman’ın en önde gelen kuruluşlarından biri durumundandır.

Vizyonumuz Sami Orman Ürünleri ailesi olarak; kalite, memnuniyet, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Amacımız ulusal çapta hizmet vermek, kendimizi ve üretim sistemimizi geliştirmek, bizimle beraber çalışmakta olan firmalarıda ulusal düzeye taşımaktır.

MisyonumuzFirmamız Karaman ve Türkiye geneli müşterilere orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız 3300 m2 alana kurulu olup, bünyemizde barındırdığımız 32 takım arkadaşı bulunmaktadır. Takım arkadaşlarımız ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek için günden güne güçleniyoruz. Firmamız şuan ; Taban Tahtası, Lambiri, Cam Çıtası, Pervaz, Tomruk, Kereste, Küpeçte, Panel, Kapı Sereni , Deck, Arın Tahtası, Süpürgelik, Yalı Baskı, Kamelya, Pergole, Şingıl, Ziftli Kağıt, Plywood, Osb, Demir Direk, Yakacak, Bahçe Mobilyaları ve Talaş üretimi yapmakta olup Türkiye çapında dağıtımını sağlamaktadır.


KALİTELİ, GÜVENİLİR ve SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET İÇİN..